BAR EVENT GROUP

Wynajem Mobilnych Barów.

Wynajmij bar na przyjęcie, bankiet lub wesele.

Bar mobilny to idealne rozwiązanie na przyjęcie lub bankiet. Bary Mobilne to doskonała alternatywa dla standardowego baru. Niemniej funkcjonalny idealnie spełni Państwa wymagania, a smak ulubionych drinków w niezwykłej oprawie, serwowanych przez najlepszych barmanów pracujących w stylu flair zachwyci gości na przyjęciu! Bar Event zapewnia profesjonalne mobilne bary wraz z całym zapleczem barmańskim niezbędnym do obsługi przyjęcia.

...

NASZE BARY DOSTĘPNE SĄ W
CZTERECH WARIANTACH :

Exclusive Bar

 

Bar z eleganckiej pikowanej skóry z możliwością podświetlenia w 6 kolorach.

 

Led Bar

 

Bar wykonany z pleksi oraz panelów ledowych, nieograniczone możliwości kolorów.

 

Music Bar

 

Bar wykonany z pleksi oraz panelów ledowych, posiada equalizer dzięki czemu bar jest podświetlony w rytm muzyki . (Nowość na rynku ! jedyny taki bar w Polsce !)

 

Bary Lodowe

 

Fenomenalne bary w całości wykonane z lodu.

 

Dostarczamy alkohole, napoje, szkło oraz egzotyczne owoce. Istnieje możliwość dobrania karty drinków do charakteru Państwa imprezy oraz zgodnie z Państwa życzeniem. W swojej ofercie posiadamy także bary kawowe, gdzie doświadczeni bariści serwują wyśmienitą kawę wykorzystując sztuke latte art.

Zajmujemy się obsługą wszelkiego rodzaju przyjęć oraz eventów. Spotkanie firmowe, przyjęcie weselne czy plenerowy duży event to dla nas żaden problem. Wieloletnie doświadczenie na rynkach polskich oraz zagranicznych sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim Państwa wymaganiom. Obsługujemy zarówno kameralne, firmowe i prywatne uroczystości, jak i duże wydarzenia plenerowe.