1. Sprzedający udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności:

a) płatność przelewem tradycyjnym na Rachunek Bankowy Sprzedającego,

b) płatność przy odbiorze w Punkcie Odbioru,

2. Sprzedający udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

a) przesyłka kurierska : DHL / UPS

b) odbiór osobisty w Punkcie Odbioru.

3. Dostawa Produktów odbywa się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz na terytorium tych państw, których wybór jako krajów dostawy umożliwia Sprzedający w trakcie składania Zamówienia.

4. Koszty dostawy wskazywane są każdorazowo w trakcie procesu składania Zamówienia i mogą różnić się w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy, miejsca dostawy oraz wagi zamawianych Produktów. Klient jest zawsze informowany o koszcie dostawy w automatycznie wygenerowanym podsumowaniu Zamówienia dostępnym dla niego przed ostatecznym złożeniem Zamówienia.

5. Termin dostawy wynosi od 1 do 5 dni roboczych, chyba, że w Witrynie Produktu wskazano termin krótszy. Jednakże w przypadku, gdy Kupujący zamawia kilka Produktów, które mają być wysłane w jednej paczce termin dostawy wynosi tyle ile wskazany dla Produktu z najdłuższym terminem dostawy.

Termin, o którym mowa w zdaniu pierwszym należy liczyć od dnia uznania płatności na Rachunku Bankowym Sprzedającego,

6. Bardzo prosimy o korzystanie z możliwości sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. Klient w przypadku dostrzeżenia uszkodzeń uprawniony jest do żądania sporządzenia protokołu szkody, który ułatwi procedurę reklamacyjną i stanowić będzie dowód na okoliczność, że uszkodzenie przedmiotu nie było skutkiem działań Klienta.