BAR EVENT GROUP

Bar Event Group jest jedynym w Europie producentem oryginalnych mobilnych barów w systemie „bar-case”

Bar Case – jest to znak opatentowany i zastrzeżony w urzędzie patentowym. Posiadamy największy wybór mobilnych barów w technologii – bar case w Europie. Kupując u nas masz gwarancję oryginalnego produktu oraz gwarancję producenta !

Bar Case to unikatowy projekt pod szyldem Bar Event Group.Firma Bar Event Group rozpoczęła swoją działalność w 2008r. w Krakowie jako profesjonalna agencja usług barmańskich .

Od samego początku naszej działalności jednym z głównych celów jakie sobie postawiliśmy była produkcja profesjonalnych i funkcjonalnych mobilnych barów sprawdzających się w każdej sytuacji.Jesteśmy pierwszą firmą w Europie produkującą mobilne bary rozkładane z estetycznej skrzyni w systemie bar – case. Znak ten został opatentowany oraz zastrzeżony w Urzędzie Patentowym. Posiadamy największy wybór mobilnych barów w Europie. Wszelkie inne produkty dostępne na rynku są wzorowane na naszych modelach. W chwili obecnej w naszej ofercie jest prawie 30 różnych wariantów naszych barów ! Mobilne bary – bar case wykonane są z najwyższej jakości tworzywa, odpornego na płyny ze specjalną powłoką fenolową.Wszelkie materiały i akcesoria zastosowane przy produkcji mobilnych barów pochodzą od uznanych w świecie producentów i są najwyższej jakości.

Charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, funkcjonalnością, wytrzymałością, stabilnością, a przede wszystkim małym ciężarem i rozmiarem, dzięki czemu można je przewozić nawet somochodem osobowym. Mobilne Bary produkowane w systemie ” bar-case” idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju eventy, cateringi, targi, pokazy barmańskie, bankiety. Konstrukcja mobilnych barów sprawia, że bardzo łatwo można je zaaranżować i dopasować do charakteru danej imprezy. Poszczególne stanowiska barmańskie można modułowo łączyć ze sobą tworząc nawet kilkunastometrowe konstrukcje.

...

Bar Case®od Bar Event Group® – Jedyny oryginalny producent. Znak zastrzeżony

 

Bar Case®-znak opatentowany i zastrzeżony w urzędzie patentowym. Posiadamy największy wybór mobilnych barów w technologii – bar case w Europie. Kupując u nas masz gwarancję oryginalnego produktu oraz gwarancję producenta !

...

Wiele zastosowań – największy wybór. Ponad 30 różnych wariantów !

 

Mobilne Bary produkowane w systemie ” bar-case®” idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju eventy, cateringi, targi, pokazy barmańskie, bankiety.

...

Najwyższa jakość – zaprojektowane przez doświadczonych barmanów !

 

Nasze mobilne bary wykonane są z najwyższej jakości tworzywa. Wszelkie materiały i akcesoria pochodzą od uznanych w świecie producentów i są najwyższej jakości.

...

Łatwy transport – bary po złożeniu przybierają postać estetycznej skrzyni transportowej.

 

Nasze bary charakteryzuje funkcjonalność, wytrzymałość, stabilność, a przede wszystkim mały ciężar i rozmiar, dzięki czemu można je przewozić nawet somochodem osobowym.